customs broker +38 067 547 21 44
тел.:+38 067 547 21 44      Среда, 03.03.2021, 05:35
Приветствую Вас Гость | RSS
PROFESSIONAL CUSTOMS SERVICE                         
Доверяй профессионалам                                                                                                          
Главная Перечень Документов для акредитации на таможне Юредических лицРегистрацияВход
О НАС
НАШИ УСЛУГИ
АКРЕДИТАЦИЯ
Телефоны
ПОЛЕЗНЫЕ ССЫЛКИ
контакты
Евгений +380675472144 superbrok@ukr.net г. Киев, ул. Б.Окружная,4
Мини-чат
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 43
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

                                                                                                            

Перелік документів, що подаються

до Київської регіональної митниці для здійснення обліку:

              I. Cуб’єктом зовнішньоекономічної діяльності:

1. Облікова картка (складається в двох примірниках) :

- перший примірник разом з копіями поданих для проведення обліку документів залишається в архіві Групи обліку;

- другий примірник віддається суб’єкту ЗЕД як засвідчення факту його обліку у митниці.


4. Установчі документи (нотаріально завірені копії):

Рішення власника майна або уповноваженого ним органу про створення суб’єкта підприємницької діяльності (якщо власників або уповноважених ними органів два і більше, таким рішенням є установчий договір).

Статут підприємства (якщо відповідно до законодавства це необхідно для створюваної організаційно-правової форми суб’єкта підприємницької діяльності).

3. Свідоцтво про державну реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності в міській держадміністрації за його місцем знаходження (місцем проживання) чи в Мінюсті України (для громадських та благодійних організацій), чи в Міноборони України або в МВС України (для військових частин, правоохоронних структур), чи в НБУ (для комерційних банків); (копія завірена нотаріально). 

4. Довідка органів статистики про внесення суб’єкта підприємницької діяльності до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ), (нотаріально завірена копія) та присвоєння кодів території - КОАТУУ, СПАТО, форми власності - ЗКФВ, кодів на право займатися зовнішньоекономічною діяльністю (копія завірена нотаріально).

5. Протокол засідання засновників про призначення керівника та його паспортні дані (копія завірена печаткою підприємства).

6. Наказ підприємства про призначення головного бухгалтера (прізвище, ім’я, по батькові, №№ телефонів, паспортні дані) . (копія завірена печаткою підприємства)

7. Свідоцтво платника податку на додану вартість (далі ПДВ) або довідки з податкових органів, що підприємство не являється платником ПДВ, або свідоцтво про сплату єдиного податку . (копія завірена печаткою підприємства).

8. Довідка уповноваженого банку про наявність рахунків (у валюті України та у іноземній валюті); (оригінал).

9. Наказ підприємства про призначення працівників, відповідальних за роботу з митницею (прізвище, ім’я, по батькові, паспортні дані, копія паспорта, прописка, №№ телефонів, зразки підписів) та зразки печаток, які використовуються при оформленні документів в митних органах (оригінал). 

10. Договір оренди приміщення (якщо відсутнє власне приміщення), або свідоцтво про власність, договір купівлі-продажу приміщення (копія завірена печаткою підприємства).

11. У випадку, якщо керівником підприємства є громадянин іноземної держави, особа без громадянства, в Облікову картку обов’язково вносяться відомості як про керівника підприємства, так і про особу - громадянина України, яка тимчасово буде виконувати обов’язки керівника в період його відсутності. У цьому випадку обов’язкове надання наказу підприємства "Про призначення тимчасово виконуючого обов’язки керівника підприємства” з покладанням на нього матеріальної відповідальності і відповідальності за діяльність підприємства та договір про повну матеріальну та юридичну відповідальність. В разі необхідності дозвіл на працевлаштування іноземного громадянина.

12. Папка "корона” (широка).

13. Опис наданих до здійснення обліку документів.

              14. Ксерокопії паспортів всіх осіб зазначених в обліковій картці (керівника, гол.бухгалтера, осіб уповноважених для роботи з митницею) -   (копія завірена печаткою підприємства).
                II.
Представництвами іноземних організацій та фірм:

 

1. Облікова картка (складається в трьох примірниках) (оригінали).

2. Лист – звернення в разі первинної акредитації.

3. Інформаційне повідомлення про наявність чи відсутність іноземної інвестиції (в разі внесення в статутний фонд підприємства іноземних інвестицій (копія завірена печаткою підприємства).

4. Виписка з торгового реєстру щодо рішення інопартнера відкрити представництво свого підприємства на території України (легалізоване дипломатичними установами України за межами України, у встановленому порядку) (копія завірена нотаріально).

5. Свідоцтво про реєстрацію представництва іноземного суб’єкта господарської діяльності в Україні (отриманого в Міністерстві економіки України) (копія завірена нотаріально);

6. Довідка з органів Державного комітету статистики про присвоєння кодів (копія завірена нотаріально).

7. Підтвердження головної фірми про голову представництва фірми в Україні, завірене консульством України в країні розташування головної фірми (копія завірена нотаріально).

8. Копії паспорту голови представництва та  службової картки Міністерства Економіки (МЗЕЗіТ) України.

9. Доручення, яке видано керівнику представництва для виконання ним своїх обов’язків (легалізоване дипломатичними установами України за межами України, у встановленому порядку).

10. Наказ підприємства про призначення головного бухгалтера (прізвище, ім’я, по батькові, №№ телефонів, паспортні дані) . (копія завірена печаткою підприємства)

11. Свідоцтво платника податку на додану вартість (якщо воно є) або довідки з податкових органів про те, що представництво не є платником ПДВ  (копія завірена нотаріально).

12. Довідка з банку, якщо представництво має рахунки (у валюті України та у іноземній валюті) (оригінал).

13. Наказ підприємства про призначення працівників, відповідальних за роботу з митницею (прізвище, ім’я, по батькові, паспортні дані, копія паспорта, прописка, №№ телефонів, зразки підписів) та зразки печаток, які використовуються при оформленні документів в митних органах. 

14. Договір оренди приміщення.

15. Папка „корона”.

16. Опис наданих до здійснення обліку документів.

                        


III. Приватними підприємцями:

 

1. Облікова картка (складається в трьох примірниках) (оригінали).

2. Свідоцтво про державну реєстрацію фізичної особи – суб’єкта підприємницької діяльності у міській держадміністрації за його місцем знаходження (місцем проживання) (копія завірена нотаріально).

3. Реквізити Державної податкової адміністрації, яка надала код із Державного реєстру фізичних осіб – платників податку (код ЄДРПОУ адміністрації, назва, адреса, № телефону).

4. Свідоцтво платника податку на додану вартість або довідки з податкових органів про те, що підприємець не є платником ПДВ, або свідоцтво про сплату єдиного податку (копія завірена печаткою підприємства).

5. Довідка уповноваженого банку про наявність рахунків (у валюті України та у іноземній валюті) (оригінал).

6. Паспортні дані приватного підприємця.

7. Зразки підпису та печатки, які використовуються при здійсненні митного оформлення у митних органах. На печатці повинен зазначатись ідентифікаційний код суб’єкта підприємницької діяльності.

8. Трудова угода та наказ про призначення головного бухгалтера та особи, уповноваженої на роботу з митницею (якщо вони є) з паспортними даними, зразки печаток, штампів, підпису.

9.Справка з Мінстату (нотаріально завірена копія).

10. Папка „корона”.

11. Інформаційне повідомлення про наявність чи відсутність іноземної інвестиції (в разі внесення в статутний фонд підприємства іноземних інвестицій (копія завірена печаткою підприємства).

12. У випадку, якщо керівником підприємства є громадянин іноземної держави, особа без громадянства, в Облікову картку обов’язково вносяться відомості як про керівника підприємства, так і про особу - громадянина України, яка тимчасово буде виконувати обов’язки керівника в період його відсутності. У цьому випадку обов’язкове надання наказу підприємства "Про призначення тимчасово виконуючого обов’язки керівника підприємства” з покладанням на нього матеріальної відповідальності і відповідальності за діяльність підприємства та договір про повну матеріальну та юридичну відповідальність. В разі необхідності дозвіл на працевлаштування іноземного громадянина.

13. Лист-звернення в разі первинної акредитації.

14. Опис наданих до здійснення обліку документів.

Форма входа
НОВОСТИ ТАМОЖНИ
МЫ И ТАМОЖНЯ
Поиск
Календарь
«  Март 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архив записей
Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz
  • +38 044 362 19 66     спд пархоменко © 2021+38 067 547 21 44
    +38 044 362 19 66                                                                          +38 067 547 21 44